איפה החבילה שלי? אליאקספרס

31/12/2017 35231 רעות תקני לי

 

הזמנתם מוצר באלי אקספרס. בדקתם שהמוכר בסדר, הביקורות בסדר, היא נשלחה בזמן, אתם מרוצים אני מרוצה. אבל איפה היא? המעקבים באליאקספרס מראים לנו שהיא יצאה מסין אבל מאז נעלמו עקבותיה, איך מוצאים את החבילה?


בכתבה אתייחס לחבילות שנשלחו בדואר רשום, חבילות שנשלחו בדואר רגיל (מספר המעקב שלהם הוא ללא אותיות, רק מספרים) לא ניתן לעקוב אחריהם. מדובר בדרך כלל במוצרים קטנים וזולים שיגיעו ישירות לתיבת הדואר.

אלו הדרכים לאתר את המעקב ולגרום לחבילה להגיע אלינו בשלום:

אתר דואר ישראל
הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לבדוק בשרות המעקב של דואר ישראל.
בכל חבילה שנשלחה בדואר רשום מאלי אקספרס יש מספר מעקב. הוא מופיע בראש ההזמנה ומורכב מאותיות ומספרים.

את המספר הזה מכניסים לשרות המעקב של דואר ישראל. במידה והחבילה כבר בארץ יופיע לכם באיזה שלב היא, האם נקלטה במרכז במודיעין, האם הועברה לעיר שלכם , האם מויינה ותוייגה.

במידה והחבילה לא מופיעה באתר יכולות להיות לכך כמה סיבות:
1. היא עוד לא הגיעה לארץ.
2. היא לא נשלחה דרך דואר ישראל.
3. המספר לא מתאים למספרים של הדואר ויש להמירם למספר תקין.

אז מה עושים?
חבילות שעוד לא הגיעו לארץ ניתן לבדוק באתר בשם TRACK17, הוא מאגד בתוכו כמעט את כל חברות השילוח הקיימות ויתן לכם מידע מרגיע (או לא) אודות החבילה. ככה תוכלו לראות שיש התקדמות כלשהי עם החבילה והדרך שלה לארץ עדיין תקינה. לאתר

במידה והקשתם מספר מעקב בדואר ישראל ונכתב לכם שהמספר לא קיים קיימות שתי אופציות:
1. היא נשלחה בדרך אחרת: אליאקספרס החלו לעבוד לאחרונה עם חברת שליחויות בשם מיילוג. שיטת השילוח שלה היא עד הבית אבל ואבל גדול- החבילות פשוט מונחות לנו בפתח הבית, ללא תיאום מראש או שיחה מקדימה והבלאגן חוגג. החבילות שנשלחות דרכן הן חבילות שמתחילות בספרות CNCA ונשלחו דרך EXPRESSES STANDARD SHIPPING. במידה ויש לכן חבילה כזו ואתם רואים במעקב שהיא כבר בישראל (או גרוע מזה כתוב לכם שהחבילה נמסרה) יש לצלצל אליהן טלפונית למספר 077-2307043 ולבדוק ישירות היכן החבילה. במידה והיא לא תימצא תוך 4 ימים תקבלו מהם מייל עם טופס אובדן חבילה ואותו תציגו בבקשת הדיספוט באליאקספרס.
2. במידה ומספר המעקב מתחיל ב- LP יש להכניס את המספר לאתר הבא והוא ימיר לכם את המספר למספר תקין של דואר ישראל.

 

כמה מספרים חשובים:
דואר ישראל שירות לקוחות – 171
מכס – בירור סטטוס החבילה 03-6303383

17 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *