בחר מטבע אותו תרצה להמיר

GBP USD EUR TRY ILS

למטבע

GBP USD EUR TRY ILS

הכנס סכום

=

השנה שלי – 2017

31/12/17 12479 רעות תקני לי

 

שנת 2017 היתה יצור כלאיים שבתחילתה נראתה כמבוי סתום ומתכון בטוח לכישלון.
הייתי בסיומה של חופשת הלידה, אריאל היתה בת 3 חודשים. ידעתי מאוד בבהירות שלעבודה הקודמת שלי אני לא חוזרת אבל מה כן? תשובות לא היו לי.

עבדתי במשך שנים בעולמות השיווק והפרסום של התעשיה הנוצצת שלנו. עבודה טובה ומספקת עם משכורת ותנאים נוחים אבל זה לא היה שלי. משפטים שקשורים להגשמה עצמית וחיים פעם אחת תמיד מאוד הלחיצו אותי וישבו על צווארי כמו גרדום. רציתי לעשות משהו שישמח אותי כל יום מחדש. החלטתי באותו רגע לא להחליט ונשארתי בבית עם אריאל המתוקה. יחד טיילנו בפארקים, עשינו עיסוי תינוקות, שחינו בבריכה, פגשנו חברות, ראיתי אותה הופכת מעובר לבנאדם. את החיוך הראשון, הצחוק, ההתהפכות, הבטטה הראשונה שטעמה, הזחילה, הג’יבריש. דבר לא פספסתי. זה היה מדהים, מרגש, מפוצץ את הלב אבל זה היה גם קשה מאוד. רעות במתכונת שאני אוהבת ומכירה לא היתה קיימת יותר. הייתי אמא רעות וזהו וזה לא היה לי מספיק.

ידעתי שאני חייבת לחפש את עצמי מחדש, את רעות שהיא עכשיו גם אמא, בת זוג, חלק ממשפחה אבל היא לפני הכל בנאדם ואת זה אסור אסור לשכוח.

אז הכנתי רשימה של הדברים שאני אוהבת:
אני אוהבת לכתוב, אני אוהבת לקנות, עושה את זה יופי ברשת כבר שנים, אני אוהבת אנשים, אני אוהבת לאכול, אני אוהבת לעזור, אוהבת ללמוד דברים חדשים, אני אוהבת את האייפון שלי, כיף לי על הספה, כיף לי עם תומר בעלי.

איך משלבים הכל למשהו אחד שישקיט את הלב?
הרבה אנשים אומרים שהרעיונות הכי טובים באים להם במקלחת, אצלי הם מגיעים בנסיעה. ויום אחד בנסיעה שגרתית זה הכה בי. היה לי שם! הגעתי הביתה נרגשת ואמרתי תומר – רעות תקני לי!, בעצם אמרתי רעות תקני לי? היה שם סימן שאלה בסוף אבל תומר לא הקשיב לו ותודה על כך. הוא פתח קבוצה סודית רק עבורי, במשך חודש הכנסתי לשם טיפים שאני משתמשת בהם, תמונות של רכישות שעשיתי, שוחחתי עם עצמי וראיתי שאני נהנית, שהיא עושה אותי שמחה. אחרי כחודש הזמנתי חברים להצטרף. שבוע לאחר מכן היו בקבוצה 1600 אנשים ואני לא האמנתי. 1600 אנשים שסייעתי להם ברכישות, הוזלתי להם עלויות, עניתי להם על שאלות והרגשתי שהן הפכו לחברי אמת.
4 חודשים מאז אותו רגע שנפתחה הקבוצה, רגע לפני ש2017 ננעלת, קהילת רעות תקני לי מונה כמעט 20 אלף חברים. לפני חודשים הצטרף אליה גם האתר. מאז התארחתי בתוכניות טלוויזיה, אני כותבת טור צרכנות באתר אינטרנטי מוביל, מרצה בפני אנשים על קניה נבונה ברשת, פוגשת אנשים מובילים בתעשייה המקומית וחושבת איתם איך אפשר להוזיל עלויות ולשפר מחירים גם פה בישראל וחיה את החלום.

אם הייתם שואלים אותי בינואר 2017 שאגיד בסיומה שאני בעלת עסק מצליח ויותר מזה אני בנאדם מאושר, לא הייתי צוחקת לכם בפרצוף כי אני תמיד אדם אופטימי אבל יכול להיות שהייתי מאוד בספק.
אל תעזו להפסיק להאמין, אל תעזו לזלזל או להקטין את היכולות שלכם והכי חשוב לעולם אל תחשבו שחלומות יש רק בלילה.
שנת 2017, היית מאתגרת, מלמדת, מכשלת והכי נהדרת. היית השנה שלי.
2018 יש לך פייט מטורף לתת פה, אני בטוחה שתעמדי בו בכבוד
אוהבת אתכם

 

6 תגובות

 • היי רעות, סיימתי לקרוא את הטור שלך ואני דומעת כאן…
  אולי כי גם אני עומדת לסיים חופשת לידה ברגשות מעורבים.. אבל בעיקר כיף לקרוא על נשים שמוכנות לקחת סיכונים ועל סיפורי הצלחה !
  הקבוצה שלך נהדרת, והיא מילאה לי את חופשת הלידה בקצת קלילות ופאן ( ותחושה של צרכנות נבונה, גם אם תיק חד קרן הוא לא בדיוק must…?(
  טוב, חפרתי. המון תודה, ריגשת מאוד ושרק ימשיך כך!

 • כמי שעקבה אחרי ההפתחות וההתקדמות שלך בשנה האחרונה, אני חייבת להגיד שאת ממש מודל לחיקוי, בהרבה מובנים.
  אין לי ספק שבשנת 2018 עוד תמשיכי להגדיל ולעשות!
  שנה טובה יקרה!!!

 • באת לי בזמן עם הפוסט הזה… תודה שהזכרת לי 🙂
  מאחלת לך ששנת 2018 תתעלה על קודמתה

 • רעות אני איתך. סחתיין עליך שאת עושה מה שטוב לך, ואת עושה את זה כל כך נכון ומדויק גם לך וגם לנו.
  כל הכבוד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *